Rozpoczęcie roku 2024/2025

Dziś, 2 września, zabrzmiał w naszej szkole pierwszy po wakacjach dzwonek. To znak, że rok szkolny 2024/2025 właśnie się rozpoczął.

Na tradycyjnej uroczystości na dziedzińcu szkoły przedstawiciele samorządu uczniowskiego powitali dyrekcję, nauczycieli, rodziców i uczniów; szczególnie ciepło pierwszoklasistów z 1a, 1b i 1c.

Pani Dyrektor Beata Janas, witając zebranych, stwierdziła, że skoro wakacje dobiegły końca, czas więc wrócić do pracy i nauki, co może być źródłem satysfakcji i radości zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. "Mam nadzieję, że chociaż przed nami wiele wyzwań, uda nam się przeżyć mnóstwo wspaniałych chwil" - zapewniła Pani Dyrektor. Nauczycielom życzyła radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów: " Bądźcie dla uczniów autorytetem, źródłem wiedzy, wsparciem i inspiracją".

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor wyraziła również ogromną radość z powrotu uczniów do szkoły. "Z pewnością wypoczęliście, odzyskaliście siły i jesteście gotowi na kolejne miesiące nauki i nowe wyzwania. A wiadomo - tych nie będzie brakowało" - dodała . Szczególnie serdecznie Pani Dyrektor zwróciła się do pierwszoklasistów: "Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z wyboru naszej szkoły, rozwiniecie tutaj zainteresowania i zrealizujecie swoje pasje ".

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego 20244/2025 uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas. Na szkolnym korytarzu wakacyjnym wspomnieniom nie było końca.

Zdjęcia p.M.Ciesielski